Tuesday , 19 February 2019 | سه شنبه , ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
عناوین اخبار

تهمینه میلانی: مدیران تلویزیون اعتقادی به ملی بودن آن ندارند

تهمینه میلانی، کارگردان سینمای ایران که به تازگی با انتشار ویدئویی از پخش نشدن تیزرهای تلوزیونی فیلم جدیدش انتقاد کرده بود، در گفت‌وگویی با ایسنا گفته که همه فیلم‌های او با مشکل پخش تیزرهای تلویزیونی روبه رو بوده‌اند.

تهمینه میلانی درباره مشکل پخش تیزرهای تلوزیونی فیلم جدیدش «ملی و راه‌های نرفته‌اش»گفته: «ابتدا با همه فیلم‌ها برای پخش ٣۵ تیزر توافق می‌کنند تا برنامه‌هایشان را تنظیم کنند و بعد تعداد را افزایش می‌دهند اما در مورد فیلم ملی و راه‌های نرفته‌اش، بعد از پخش ٣۵ تیزر حتی با پادرمیانی یکی از مدیران ارشد کانال تلویزیون هم ادامه پخش تیزرها نتیجه نداد. فعلا مدیرکل ارشاد قصد پا درمیانی دارد تا نتیجه چه شود.»

میلانی گفته گرفتن تعهد محضری برای نداشتن تبلیغات در شبکه‌های خارجی ربطی به تعداد تیزرها ندارد.

او در پاسخ به اینکه آیا علت این اتفاقات، سوژه و موضوعات فیلم‌هایش است، گفته: «بهتر است بفرمایید سلیقه مدیران که موضوع فیلم‌ها و تحلیل علمی و جامعه شناختی فیلم‌های ما را نمی‌پسندد و اصلا به اینکه این رسانه ملی است و به همه گروه‌های فکری تعلق دارد، اعتقادی ندارند. مگر می‌شود یک رسانه ملی باشد و برای فیلم‌های ایدئولوژیک و تبلیغاتی هزاران تیزر تبلیغاتی پخش کند و برای فیلم‌های ما گاه حتی یک تیزر پخش نکند و در مورد فیلم ملی و راه‌های نرفته‌اش فقط ٣۵ تا.»

میلانی با انتقاد از زمان اکران فیلم سینمایی «ملی و راه‌های نرفته‌اش» در سینماها گفته: «فیلم ما قرار بود مرداد ماه اکران شود، اما فصل خوب اکران را به خودی‌ها دادند و فیلم ما ماه محرم اکران شد. از شروع اکران هم شورای صنفی بدون اجازه و سوال از تهیه کننده فیلم، بلیط سینماها را نیم‌بها کردند. شش روز هم برای عاشورا و تاسوعا تعطیل کردند و حتی تصاویر  بیلبوردهای تبلیغاتی ما را پایین آوردند تا فضا سیاهپوش و مناسب عزاداری شود.»

میلانی گفته که با وجود همه این اتفاقات، فیلم او با تبلیغ دهان به دهان مورد توجه مردم قرار گرفته و سه روز پیش آمار فروش آن میلیاردی شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Scroll To Top