Monday , 19 August 2019 | دوشنبه , ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
عناوین اخبار

خودکشی دختر نوجوان در بجنورد

یک دختر نوجوان در شهرستان بجنورد با پرت کردن خود از بالای یک ساختمان اقدام به خودکشی کرد و جان خود را از دست داد. در روزهای اخیر خبر خودکشی دختربچه آبادانی به دلیل اذیت و آزار پیرمرد همسایه و همینطور خودکشی پسربچه ۱۲ ساله آبادانی که مادرش گوشی موبایل و دوچرخه‌اش را برای پرداخت اجاره خانه فروخته بود در رسانه ها منتشر شده بود. سهم نوجوانان ایرانی از خودکشی های سالانه بیش از ۷ درصد از سوی پزشکی قانونی اعلام شده است.

به گزارش دیدبان به نقل از عصراترک، تقی دولت آبادی، رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی خراسان اظهار کرد: “ساعتی قبل خودکشی خبر خودکشی دختری به مرکز فوریت های پزشکی اطلاع داده شد که بلافاصله امدادگران اورژانس به محل اعزام شدند”.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفته است که دختری حدودا ۲۰ ساله در بجنورد با پرت کردن خودش از ساختمان ۱۰ طبقه خودکشی کرد.

دولت آبادی افزود: ماموران به محض رسیدن به محل با جسد بی جان دختری که از ساختمان ۱۰ طبقه به پایین پرت شده بود مواجه شدند.

وی مکان وقوع این حادثه را ساختمان‌های همت واقع در روبروی بیمارستان امام علی بجنورد اعلام کرد.

با این حال یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود، سن این دختر را ۱۵ سال و تعداد طبقات ساختمان را ۵ طبقه اعلام کرد.

بجنورد یکی از شهرهای خراسان شمالی است.

در روزهای اخیر خبر خودکشی دختربچه آبادانی به دلیل اذیت و آزار پیرمرد همسایه و همینطور خودکشی پسربچه ۱۲ ساله آبادانی که مادرش گوشی موبایل و دوچرخه‌اش را برای پرداخت اجاره خانه فروخته بود در رسانه ها منتشر شده بود.

سهم نوجوانان ایرانی از خودکشی های سالانه بیش از ۷ درصد از سوی پزشکی قانونی اعلام شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Scroll To Top