Friday , 25 May 2018 | جمعه , ۴ خرداد ۱۳۹۷
عناوین اخبار

دادستان خوزستان از بازداشت چهار زن ایرانی و دو مرد خارجی در اهواز خبر داد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان از «کشف یک باند فساد و فحشا» در اهواز خبر داد و گفت که پس از ورود به منزل متهم دو تبعه خارجی و چهار خانم ایرانی بازداشت شدند.

بازداشت

به گزارش دیدبان به نقل از میزان، عباس حسینی پویا تصریح کرد: “در پی وصول خبری از سوی رئیس پلیس امنیت اخلاقی استان خوزستان مبنی بر فعالیت یک باند فساد و فحشا از سوی اتباع یکی از کشورهای همسایه در یکی از مناطق اهواز، پس از رصد اطلاعاتی و مراقبت‌های نامحسوس پلیس و اتخاذ تدابیر لازم و صدور احکام نمایندگی قضایی مامورین پلیس به محل مورد نظر اعزام شدند”.

وی مدعی شد: “پس از ورود به منزل متهم متوجه حضور دو تبعه خارجی و چهار خانم ایرانی که به صورت نیمه عریان و در حال مصرف مشروبات الکلی بودند، شدند که پس از رعایت موازین شرعی و قانونی در حال اعزام متهمان، دو تبعه خارجی تلاش کردند تا ماموران را خلع سلاح کرده و با ضربات چاقو یکی از آن‌ها را مصدوم کردند”.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان خاطرنشان کرد: “متاسفانه این مامور اکنون در بخش ccu بیمارستان بستری است؛ اما با دلاوری همان مامور، دو تبعه خارجی از ناحیه پا مصدوم و موفق به فرار نشدند و اکنون نیز جهت مداوا در بیمارستان به سر می‌برند”.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Scroll To Top