Monday , 21 May 2018 | دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
عناوین اخبار

زندانیان کمیته امداد از پرداخت حق‌الوکاله و هزینه مشاوره وکیل معاف می شوند

 رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز از معافیت «مددجویان کمیته امداد» از پرداخت حق الوکاله و هزینه مشاوره وکیل خبر داد.

139412201507017527312294

به گزارش دیدبان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، امیر حسین آبادی گفت: بر اساس این تفاهم نامهض  ای که به امضای سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد و بنده به عنوان رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز رسیده است، تمام مددجویان کمیته امداد از پرداخت حق الوکاله و هزینه مشاوره وکیل معاف می‌شوند و ارائه خدمات معاضدت قضایی و خدمات حقوقی همراه با تخفیف در حق الوکاله و هزینه مشاوره وکیل برای مددجویان تحت حمایت این نهاد لحاظ می‌شود.

رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز با اشاره به آمادگی کامل تمام وکلای نیکوکار برای انجام دادن همکاری و ارائه خدمات رایگان حقوقی و قضایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد تصریح کرد: کمیته امداد کار بسیار بزرگ و هنرمندانه‌ای در سطح جامعه انجام می‌دهد و اگر سایر دستگاه‌های اجرایی نیز وظایف خود را در زمینه رسیدگی به نیازمندان جامعه انجام دهند، مجموعه اقدامات قوه قضائیه و کمیته امداد بسیار تسهیل می‌شود.
وی تاکید کرد: بر اساس این تفاهم نامه کمیته امداد متعهد است ضمن معرفی مددجویان تحت حمایت به کانون وکلا برای بهره مندی از خدمات معاضدت حقوقی، اقدامات لازم برای تدوین محتوای مربوط به کلاس‌های آموزش مسائل حقوقی به مددجویان و مددکاران  این نهاد را انجام دهد.
امیر  حسین آبادی گفت: ارائه خدمات معاضدت قضایی وکلا در مناطق محروم و دارای مددجوی فراوان و استقرار وکلا در دفاتر معاضدت حقوقی امداد از جمله تعهدات کانون وکلا در این تفاهم نامه است.

وی تصریح کرد:‌ این تفاهم در ۶ ماده و  به مدت ۲ سال  به امضای دو طرف رسیده است.

رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز افزود: اداره معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری مرکز همیشه در انتظار افراد نیازمند است و بیش از ۷۰ سال است که برنامه های مشاوره حقوقی رایگان برای نیازمندان در این مجموعه انجام می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Scroll To Top