Wednesday , 20 June 2018 | چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
عناوین اخبار

واکنش فدراسیون پرورش اندام به احضار ورزشکاران زن پرورش اندام به دادسرا

رییس فدراسیون پرورش اندام گفت دختران و زنانی که عکس‌های خود را از حضور در رقابت‌های بین المللی بدنسازی منتشر کردند چنانچه احکامی از سوی فدراسیون گرفته باشند، لغو خواهد شد.

باشگاه بدن سازی

به گزارش وب سایت دیدبان به نقل از ایسنا، ناصر پورعلی فرد درباره احضار دختران و زنان بدنساز که عکس‌های خود را منتشر کرده بودند به دادسرا، بیان‌ کرد: “آنها به دادسرا احضار شدند، نتیجه‌ آن هر چه که باشد اطلاع رسانی خواهیم کرد. البته خودمان بارها اعلام کرده‌ایم که در زمینه پرورش اندام بانوان فعالیتی نداریم زیرا با ارزش‌های نظام مغایرت دارد”.

پورعلی همچنین افزود: “بنابراین اگر موردی وجود داشته باشد و یا در شبکه های مجازی با آن مواجه شویم، به دستگاه‌های نظارتی معرفی خواهیم کرد. زمانی که حکم این افراد اعلام شد، خودمان هم جلسه کمیته‌ انضباطی را برگزار خواهیم کرد. به رییس کمیته‌ آموزش ابلاغ کرده‌ایم، آمارهای خود را از سال ۸۴ تاکنون مورد بررسی قرار دهد و چنان چه این افراد احکامی از سوی فدراسیون دریافت کرده‌اند، مثلا در کلاس‌های مربیگری شرکت کرده و حکم مربی دارند، احکام آنها  لغو خواهد شد.”

او ادامه داد: “به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و همچنین هیات استان تهران ابلاغ کرده ایم و مواردی نظیر اسامی افراد، آدرس و همچنین نام باشگاه‌هشان را اعلام کرده ایم و گفته ایم که تا اطلاع ثانوی فعالیتی نداشته باشند. حکم قوه قضاییه هم اعلام شود اطلاع رسانی خواهیم کرد”.

رییس فدراسیون پرورش اندام با تاکید بر این که حضور این افراد در مسابقات زیر نظر فدراسیون نبوده است، گفت‌: “حضور این افراد در مسابقات زیر نظر ما نبوده است و تنها میثم کشوری که از قهرمانان ماست و به اردو هم دعوت شده در عکس‌ها وجود داشت که به او ابلاغ کردیم به دادسرا برود و از خود دفاع کند”.

یک نظر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Scroll To Top